12:13 am - Cuma Nisan 18, 2014

Erkeklerin Sevdiği Sözler

Written by | 09 Ekim 2012 | 0

Erkeklerle daha iyi anlaşabilmek için onların sevdiği sözlerle hitap edebilirsiniz. Erkeklerin en çok hangi sözlerden hoşlandıkları ile ilgili önemli bilgileri sizler için yaptığım araştırmayı okuyarak öğrenebilir, sorularınıza yanıt bulabilirsiniz. 

Erkekler de iltifat duymaktan hoşlanır. İşte bir erkeğin gönlünü fetheden iltifatlar!

“Vaov!”

Ofisteki başarısını bu şekilde dile getirmeniz,patronu tüm iş arkadaşları önünde sırtına ‘Yürü be koçum’ demiş gibi bir etki bırakacaktır. Hatta belki ondan da daha iyi bir his olabilir çünkü erkek arkadaşınız bunu gece onu iyi bir sevişme beklediği şeklinde yorumlayabilir.

“EVET, evet, evet!”

Erkekler için yatakta iyi olduklarını bilmek çok önemli bir gurur kaynağıdır. Büyük bir çoğunluk da kadınları memnun edip etmediğini bilmek isterİşte bu yüzden, bu şekilde çığlık atmanız onun egosunu tavana çıkaracaktır.

“Ha ha ha!”

Eğer fıkralar anlatıp komiklikler yapıyorsa, içten gelen bir kahkaha onu etkiler. Çünkü erkekler şaka dağarcıklarına çok önem verdikleri gibi kadınlar tarafından komik bulunmak da isterler Zaten araştırmalarda, erkeklerin şakalarına gülen kadınları daha çekici bulduklarını gösteriyor.

(Karın Kaslarına Dokunarak)”Harika!”

Tıpkı kadınlar gibi, erkekler de vücutlarının bazı yerlerinden hiç memnun olmayabiliyor. Sporda karın kaslarını çalıştırmak için harcadığı saatlerden sonra, herhangi bir değişikliği fark etmeniz onu çok mutlu edecektir.

“Mırrrr!”

Duş alıp çıktıktan sonra beline bir havlu sarmış veya jöleyle saçına farklı bir şekil vermiş olabilir. Onu gördüğünüzde ağızınızdan böyle bir ses çıkması, kendisini çok seksi hissettirir. Çünkü içinizdeki vahşi kediyi ortaya çıkardığını hisseder.

222 total views, no views today

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather
Filed in: HER TELDEN

No comments yet.

Leave a Reply