7:59 am - Çarşamba Nisan 23, 2014

Sevgiliye özlem mesajları

Written by | 07 Mart 2012 | 0
Özlem Sözleri – Güzel Şiirler – Ozlem Mesajları – Aşk Özlem – Özlem Şiirleri

Biraz buruk bir duygu yüklenirse yüreğine gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara kulakların ansızın çınlarsa bilki bir yerlerde delice özleniyorsun.

Varmı daha ağır yük zamanı çekmek kadar, yaşama sebebimsin ekmek kadar su kadar, ayrılığın özlemin hepsinin ayrı hissi var, seni özlemekte güzel sevmek kadar.

Seni bu köşede beklerken günleri saydım, saatleri saydım, gün bitti, gece bitti, ben bittim ama sen yine gelmedin, ben yine seni bekledim.

Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır.

Yüreğim umulmayan yaralarla baş edemezken bir tatlı aşk gülüşü özledi gözlerim ve sen hangi alem de hangi düşlerde isen gel çünkü gülüşünü “çok özledim”

Yorgunum özlemekten hayalini ağlarım gözlerimde yaşlar seli bir seni unutmadım yıllardır birde ben ağlarken gittiğini dayanamam inan dayanamam buna unutamam bir an dokunamam sana harcanırım uğruna aldırmadan zamana diyemem dilim varmaz diyemem elveda…

Benden çok uzakta olsan da sana sarılıp dokunamasam da sana sesimi duyuramasam da kalbimizin bir olduğunu ve seninde beni ben kadar özlediğini biliyorum.

Sen hasretimsin, kaderimsin, yaşayamadığım günlerim sevgisine doyamadığım akşam gözlü yarimsin. Seni çok seviyorum askerim.

273 total views, no views today

facebooktwittergoogle_plusredditpinterestlinkedinmailby feather
Filed in: ÖZLEM SÖZLERİ

No comments yet.

Leave a Reply